DAJTE NÁM VEDIEŤ TU,AK SA CHYSTÁTE NA DRUPU BUDEME TAM V STÁNKOCH NAŠICH PARTNEROV

LAMINOVACIE FÓLIE

Potrebujete ochrániť výtlačky i dokumenty pre vonkajšími vplyvmi? Chcete vyrobiť odolný jednálny lístok pre reštauračné zariadenia? Či nalepovací oznam? Chcete vyrábať mäkké alebo tvrdé knižné obaly s exkluzívnym vzhľadom a farebnou stálosťou? ODPOVEĎOU JE LAMINOVANIE. Technológia formátovej i rolkovej laminácie má široké spektrum využitia, či už v produkčnej sfére, administratíve, bankovníctve, školstve alebo archivácii.

FORMÁTOVÉ FÓLIE: v ponuke máme pre vás pätnásť najbežnejších formátov od A2 až po rozmer 86×54. Formátové laminovacie fólie sú z polyesteru s vrstvou teplom aktivovaného lepidla EVA. Hrúbky v µ: 80, 100, 125, 250, 175 a 250. Najbežnejšie rozmery laminovcích fólií sa dodávajú v lesklej i matnej úprave, v ponuke nájdete i špeciálne laminovacie fólie: so samolepiacou stranou, mat/lesk, či s eurodierovaním. Prémiová kvalita rakúskej značky RECO Systems.

LAMINOVACIE FÓLIE V ROLKÁCH: polypropylénové i polyesterové laminovacie rolky pre jednostrannú i obojstrannú rolkovú lamináciu. V ponuke máme laminovacie fólie v rolkách so špeciálnym lepidlom SUPERSTICK – mimoriadne obľúbené fólie pre digitálnu tlač, dosahujú výborné výsledky práve u leštených papieroch s vyššou gramážou. Vďaka lepšej schopnosti lepidla previazať sa so štruktúrou papiera vyžaduje nižšiu pracovnú teplotu a tým šetrí výtlačok.