AKÚ HREBEŇOVÚ VÄZBU SI VYBRAŤ?

PLASTOVÁ VÄZBA

Vyniká svojou jednoduchosťou, možnosťou opätovného rozobratia a nízkou cenou. Používa sa pri väzbe prezentácií, manuálov a podobne.

DRÔTOVÁ VÄZBA

Najpoužívanejšia a najvšestrannejšia väzba. Zameraná na eleganciu a vzhľad. Listy sú otočné o 360°. Používa sa pri väzbe prezentácií či stolových alebo závesných kalendárov.

ŠPIRÁLOVÁ VÄZBA

Zameraná na eleganciu a vzhľad. Listy sú otočné o 360°. Používa sa pri väzbe prezentácií či stolových alebo závesných kalendárov.

Dierovanie: US 8×3, 21 otvorov na A4 portrait

Dierovanie: 3:1 34 otvorov na A4 portrait

                       2:1 23 otvorov na A4 portrait

Dierovanie: 3:1 34 otvorov na A4 portrait

                       4:1 47 otvorov na A4 portrait

Väzba do drôtového hrebeňa je vďaka svojej variabilite, vzhľadu a jednoduchosti najobľúbenejšia medzi hrebeňovými väzbami. Malé viazacie stroje umožňujú školám, firmám či rôznym inštitúciam vyrobiť si vzhľadné prezentácie, príručky, katalógy, zošity a mnoho viac. Poskytovatelia služieb v oblasti print finishing si môžu vybrať podľa produkčnej kapacity, od dostupných kompaktných strojov až po polo– a plne profesionálne produkčné stroje.

AKÝ VIAZACÍ STROJ SI VYBRAŤ?

Pre školy, kancelárie či administratívu ponúkame široký výber malých viazacích strojov za výbornú cenu a s jednoduchou obsluhou. Tieto stroje sú vhodné pre výrobu malého množstva väzieb a4 portrait pre vlastnú potrebu či už na návody, vaše prezentácie, obežníky alebo albumy. Kapacita dierovania je 15—20 listov a nemajú funkciu vypínateľných nožov.

Ak hľadáte stroj na poskytovanie služieb alebo menšiu produkciu, máme pre vás široký výber kompaktných  manuálnych i elektrických viazačov. Tieto stroje sú koncipované na vyššiu záťaž a vďaka možnosti vypínania všetkých nožov umožňujú viazať rôzne formáty. Dokúpením vysekávača na palcový výsek môžete ponúknuť svojim klientom i kalendárovú väzbu v menších nákladoch.

PRÍSLUŠENSTVO KU HREBEŇOVEJ VÄZBE

HREBENE

Vyberte si hrebene ku vašej väzbe. Ku drôtovej väzbe sú v ponuke formátové hrebene A4 i hrebene v návinoch pre väčšie produkčné objemy.

PREDNÉ FÓLIE

Chránia blok pred mechanickým poškodením. Dodávajú sa pre formáty a4 a a3, v rôznych farbách a v hrúbkach od µ150 do 700.

 

ZADNÉ KARTÓNY

Dodávajú väzbe exkluzívny vzhľad a chránia ju pred poškodením. V ponuke sú s rôznymi povrchmi: lesklý, mramorový, imitácia kože alebo textílie, v širokej palete farieb a pre formáty A4 a A3.

ZÁVESNÉ PRÚŽKY

Zoraďte si pohodlne vaše brožúry do zakladačov. Závesné prúžky ponúkame pre drôtovú, plastovú väzbu i nalepovacie.

 

VŠETKO, ČO POTREBUJETE KU KALENDÁROVEJ VÄZBE

OKIENKA PRE KALENDÁRE

Posúvacie okienka rôznych farieb a veľkostí na nástenné a aj stolové kalendáre. Vyberte si rozmer okienka podľa Vášho kalendára, uvádzané rozmery sú vnútorná svetlosť – rámček skryje ďalšie 3-4 mm (pri nasadzovacích okienkach) resp. 5-6 mm (pri navliekacích okienkach). Okienka sú balené po 100 setoch (set = okienko navlečené na čírom PVC pásiku s gumičkou) a minimálny odber je 500 setov. Štandardné farby: červená, žltá, zelená, modrá, biela, čierna.

Dostupné farebné odtiene: 

NAVLEKACIE OKIENKO

NASADZOVACIE OKIENKO

KALENDÁROVÉ ZÁVESY A TYČKY

Vyberte si rozmer a farebné prevedenie podľa želania vašeho klienta. V ponuke máme biele, čierne a strieborné háčiky a tyčky v pätnástich rôznych rozmerov od 57 do 500 mm. Háčiky si môžete zakúpiť už od 100 ks balenia.

 

TIP

Aby sa vaše nástenné kalendáre nezačali časom na stene deformovať vlastnou váhou, dĺžka háčika má mať minimálne polovicu šírky kalendára. Napríklad pri kalendári  vo formáte A4 landscape (297mm) odporúčame háčik s dĺžkou 150mm