SEMIPROFI RIEŠENIA PRE VÁŠ BIZNIS
Modulárne jednotky pre dierovanie a viazanie dokumentov sú vhodné pre viacnákladovú produkciu väzieb. Majú masívnejšiu a odolnejšiu konštrukciu ako kompaktné stroje a tiež umožňujú obsluhu naraz dvomi pracovníkmi zároveň: jeden dieruje a druhý viaže. Výhodou pri výrobe nástenných kalendárov je možnosť dierovania i s palcovým výsekom vďaka špeciálnej raznici.

SEMIPROFI ZOSTAVA:DIEROVAČ + ĽUBOVOĽNÁ RAZNICA A UZATVÁRAČ

Dierovacia jednotka manuálna alebo elektrická slúži na dierovanie bloku na väzbu. Pohonná jednotka sa dodáva samostatne bez dierovacieho nástroja. K nej si môžete vybrať samostatnú raznicu podľa potreby. V ponuke nájdete raznice pre  všetky typy hrebeňových väzieb i s integrovaným kalendárovým výsekom.
Uzatvárač hrebeňa slúži na zviazane bloku do hrebeňa. Uzatvárače ponúkame pre drôtovú i plastovú väzbu. Pre drôtovú väzbu si môžete vybrať manuálny stroj alebo elektrický. Elektrické uzatvárače majú funkciu automatického rozpoznávania veľkosti hrebeňa alebo presné plynulé nastavovanie veľkosti pre čo najlepší výsledok — závisí od modelu.